مراسم تکریم و معارفه مدیر عامل شرکت تدبیر ملت

مراسم تکریم و معارفه مدیر عامل شرکت تدبیر ملت

مراسم تکریم و معارفه مدیر عامل شرکت تدبیر ملت

مراسم تکریم نورالدین پارساپور و معارفه ی جواد اسدی برگزار شد.
 آئین تکریم نورالدین پارساپور و معارفه جواد اسدی مدیر عامل جدید تدبیر ملت صبح روز شنبه مورخ 1398/02/14 با حضور دکتر ابراهیم پور مدیر عامل گروه مالی ملت، معاونین این گروه و آقایان ابراهیمی مدیر امور ناحیه یک بانک ملت و رئیس هیأت مدیره و رستمی و خان محمدی اعضای هیأت مدیره شرکت و نادرزاده، مجیدی، بابایی، جهاندیده و مدیران ستادی و عملیات شرکت تدبیر ملت برگزار گردید.
     در آغاز مراسم ابراهیمی رئیس هیأت مدیره شرکت با اشاره به اقدامات مهم و مؤثر آقای پارساپور در طول سه سال مدیریت تدبیر ملت گفت :  اتفاقات اثربخشی هم به لحاظ  رعایت بهداشت اعتباری و پیدا کردن کانال‌های درآمدی و هم به لحاظ توجه ویژه به منابع انسانی به‌عنوان شرکتی پرسنل محور انجام‌شده است.وی با اشاره به عملکرد آقای اسدی وی را مدیری اخلاق‌گرا معرفی و اظهار امیدواری کرد که با مدیریت جدید شیوه های نوینی در پیدا کردن کانال‌های درآمدی بیشتر و ارائه سرویس بهتر به بانک و مشتریان آن فراهم گردد.
    در ادامه پارساپور مدیر عامل سابق شرکت ضمن تشکر از زحمات کلیه پرسنل و تقدیر از حمایت‌های هیأت مدیره شرکت برای آقای اسدی مدیر عامل جدید آرزوی موفقیت کرد. وی در ادامه شرح مختصری از عملکرد خود در طول سه سال مدیریت درشرکت تدبیر ملت را ارائه کرد.
   اسدی مدیرعامل جدید شرکت تدبیر ملت از تلاش‌های مدیرعامل سابق تشکر کرده و بیان داشت شرکت تدبیر ملت به بلوغ رسیده و به نحوی کامل در فرآیندهای اعتباری نقش خود را بازی می کند وی ابراز امیدواری کرد افزایش تعاملات بیشتر در دستور کار این شرکت قرار گیرد تا بتوان راهی را که مدیران گذشته شرکت شروع‌کننده آن بودند، ادامه دهند. وی در ادامه نقش شرکت تدبیر ملت را در هموار شدن بسیاری از مسائل بانک یادآور شدند و بیان داشتند شرکت تدبیر ملت بسیار دانش‌محور بوده و توجه به نیروهای انسانی ازجمله آموزش و افزایش بهره‌وری و مسائل مختلف معیشتی را از عوامل بسیار مهم برشمردند.
   ابراهیم پور مدیرعامل گروه مالی ملت ضمن تقدیر و تشکر از اعضای هیات مدیره و مدیران بیان نمودند شرکت تدبیر ملت شرکتی است که جنبه ابزاری و فرآیندی برای بانک داشته و در مقابل ریسک‌های اعتباری که بانک را تهدید می‌کند بسیار اثرگذار می باشد. ایشان اذعان داشته فعالیت‌های بسیار خوبی چه ازلحاظ ساختاری و چه ازلحاظ فرآیندی در شرکت تدبیر ملت انجام‌شده است.

    در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایائی از سوی مدیرعامل گروه مالی ملت، هیأت مدیره، معاون و مدیران شرکت از زحمات آقای نورالدین پارساپور قدردانی شد و در ادامه حکم انتصاب آقای جواد اسدی مدیرعامل جدید شرکت تدبیر ملت توسط  دکترابراهیم پور به ایشان اهدا گردید.مرجع خبر:

پیوندها