معارفه مدیر طرح‌های سرمایه گذاری شرکت تدبیر ملت

معارفه مدیر طرح‌های سرمایه گذاری شرکت تدبیر ملت

معارفه مدیر طرح‌های سرمایه گذاری شرکت تدبیر ملت

طی مراسمی با حضور اسدی مدیرعامل، رستمی عضو هیأت مدیره ناظر بر معاونت عملیات، صالحی معاون مدیرعامل و تمامی مدیران صف و ستاد، اسماعیل درّی به‌عنوان مدیر طرح‌های سرمایه گذاری شرکت تدبیر ملت معرفی شد.

در این مراسم اسدی با اشاره به سوابق علمی و عملی درّی در حوزه اعتبارات بانک ملت، حضور نیروهای بانک در شرکت را مزیتی دوگانه دانست و اظهار داشت: حضور نیروهای باتجربه، باسواد و خدوم می‌تواند منجر به انتقال دانش، توسعه فرآیندهای کاری و بهبود ساختار در حوزه عملیات شرکت تدبیر ملت گردد.

رستمی نیز ضمن تاکید بر فضایل اخلاقی درّی، وی را فردی آرام، صبور و متواضع خواند و افزود: امیدواریم شرکت تدبیر ملت بتواند از تجربه، تخصص و دانش ایشان بهره برده و با استفاده از ظرفیت‌های ایشان، تهدیدهای پیرامونی تبدیل به فرصت‌های ممتازی برای شرکت تدبیر ملت‌ شود.

در ادامه صالحی حضور وی در شرکت تدبیر ملت را امکانی بالقوه دانست و با تاکید بر ضرورت تبادل دانش و تجربیات ایشان ابراز امیدواری کرد که زنجیره ارزش خدمات در حوزه‌های عملیات شرکت با وجود وی تکمیل شود.

درّی نیز از حضور در شرکت تدبیر ملت ابراز خرسندی کرد و گفت: از این‌که امکان همکاری با نیروهای جوان، با انگیزه و متخصص برای من فراهم شده است، بسیار خوشحالم.

در خاتمه حکم انتصاب درّی توسط مدیرعامل شرکت تدبیر ملت به ایشان اهدا شد.

مرجع خبر:

پیوندها